تاریخچه
شركت بيمه سامان در تاریخ 1383/11/27 به منظور ارائه خدمات بیمه های بازرگانی در رشته بيمه‌هاي اموال، مسئوليت و اشخاص با سرمايه 200 ميليارد ريالي منقسم به 200 ميليون سهم با ارزش اسمي يك هزار ريالي در سازمان ثبت شرکتها با شماره ثبت 2410599 ثبت شد و در تاریخ 1383/12/11مجوز فعاليت خود را در رشته های زندگی ، غیر زندگی و بیمه های اتكايي از بيمه مركزي دریافت نمود و به عنوان ششمين عضو گروه مالی سامان فعاليت خود را آغاز کرد. بانك سامان، شركت سرمايه‌گذاري بانك سامان، شركت سرمايه‌گذاري مس سرچشمه ، صندوق بازنشستگي شركت ملي صنايع مس ايران و مؤسسه صندوق حمايت و بازنشستگي كاركنان فولاد به همراه جمعي از اشخاص حقيقي و حقوقي با سوابق طولاني در صنايع مالي و توليدي اعضاي هيأت مؤسس شركت بيمه سامان را تشكيل مي‌دهند.
نمایندگی ضیاالدینی(کد 414) ابتدا در اسفند ماه سال 1385 با دریافت کد موقت(کد 414) فعالیت خود را آغاز نمود و بعد از قبولی در آزمون های بیمه سامان و بیمه مرکزی جمهوری اسلامی، در تاریخ 21/06/1386 فعالیت خود را رسماً شروع کرد. و از همان سال تا کنون نماینده ممتاز شرکت بیمه سامان در جنوب شرق کشور می باشد. این نمایندگی با اعتقاد به لزوم تعامل وهمدلی با گروه های ذینفع همواره درصدد است، با اتکا به سرمايه هاي مالي و انساني مناسب، خدمتي متمايز را براي بيمهگذاران خود به ارمغان آورد.

اهداف و چشم انداز
نمایندگی ضیاالدینی تا سال 1397، با ایجاد حس اعتماد، استفاده از تکنولوژی های روز و بهره گیری از بیش از یک دهه تجریه ی موفق خود، در ارائه خدمات به مشتریان هدف و نمایندگان بیمه کشور، سرآمد خواهد بود.

مأموریت ما در راه رسیدن به آرمان و چشم انداز
ارائه خدمات بیمه ای متنوع و با کیفیت به اشخاص حقیقی و حقوقی با رویکرد نوآورانه و متناسب با شرایط و نیاز بیمه گذاران بالفعل و بالقوه

ارزشهای محوری
  • خلاقیت ونوآوری
  • پایبندی به اصول حرفه ای واخلاقی
  • تامین اعتماد و آرامش
  • مشتری مداری
  • تعالی فردی و سازمانی
  • کار تیمی و تعامل سازنده در درون سازمان
آمار بازدید
بازدید امروز
20
بازدید دیروز
25
بازدید ماه جاری
164
بازدید کل
81871

تمامی حقوق این سامانه متعلق به آقای ضیاالدینی نمایندگی 414 بیمه سامان می باشد all right reserved © 2015